Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

 Автоматизована система управління мережею світильників Smart Сity Urban.

Автоматизована система управління мережею світильників Smart Сity Urban.

Інноваційний прорив у сфері вуличного освітлення – автоматизована система управління мережею світильників Smart Сity Urban від нашого партнера LUG.
 
Що ми маємо на увазі під терміном «автоматизована система управління мережею світильників»?
 
По-перше, спрощення традиційного керування мережею до «одного кліку» з будь-якого місця у будь-який час. Тобто замість ввімкнення світильників із диспетчерського пункту, ви можете заздалегідь встановити гнучкий графік роботи від одного до усіх світильників мережі міста із регулюванням інтенсивності світла. Наприклад, у свята яскраве освітлення центральних вулиць потрібно залишати набагато довше, ніж у будні дні. А ось у робочі будні достатньо декількох годин потужності на максимум, а потім, як правило, зменшується інтенсивність до 50-80%. Із підключеними датчиками сценарії керування розширяються, наприклад, при відстеженні рухомих об’єктів своєчасно підвищується інтенсивність світла.
 
По-друге, є можливість моніторингу параметрів роботи світильників та отримання миттєвих повідомлень про надзвичайні події, такі як відключення світильника від мережі живлення, відкриття шафи керування освітленням. Завдяки моніторингу є функція виводу звітів роботи мережі світильників чи окремих з них. Це дозволяє заощадити час та кошти на обстеження вулиць для перевірки справності освітлення та допомагає швидко реагувати у випадку поломок.
 
Для чого потрібен Smart Lighting?
 
У вік екологічності найбільш важливе – збереження ресурсів та зниження кількості спожитої електроенергії, на що спрямований запропонований продукт Smart Сity Urban. Економиться до 60 % електроенергії тільки за рахунок регулювання яскравості освітлення. Значення економії за рахунок інших факторів оцінюється індивідуально.
 
Впровадження системи.
Система Smart Сity Urban застосовується до усіх відомих вуличних світильників. Впровадження системи здійснюється у найкоротші терміни, завдяки легкому монтажу необхідного обладнання та налаштуванню інтуїтивного інтерфейсу. Додавання нових світильників теж не потребує багато часу.
 
Використовуйте Smart Сity Urban – це екологічно, економічно і зручно як для міста, так і для кожного громадянина
Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися