Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

ARGUS ONE LED

Декоративний підвісний світлодіодний світильник, який має актуальну та надійну конструкцію, корпус виготовлений з алюмінію. В наявності димування та управління за протоколами DALI та аварийный модуль LED.

CIRRUS LED

Декоративний підвісний світлодіодний світильник прямого і відображеного світла з високоякісними LED модулями. Використання: об’єкти громадського призначення, офіси, конференц-зали, лекційні зали. Має високу ефективність до 115 лм / Вт.

OPTILINE LED

Сучасний світлодіодний світильник на базі системи швидкого монтажу, має високу ефективність до 87 лм / Вт. Виконаний в унікальному дизайні, що доповнить ваш інтер’єр.
• Ідеально підходить для освітлення роздрібної торгівлі.
• Наявність дімування – управління яскравістю освітлення.
• Швидко та легко монтується.

VOLICA 2.0 LED

VOLICA 2.0 LED – це сімейство мінімалістичних лінійних світильників, які створені для всебічного освітлення офісних та житлових приміщень.
Світильники доступні у 4 розмірах (довжиною 0.6, 1.2, 1.5, 2.4 м) та 3 кольорах (білий, чорний та анодований), а широкий вибір способів кріплення та підключення дозволяє організувати освітлення для будь-якого інтер’єру.
Кріплення: підвісне, поверхневе, для гіпсокартоних стель.
У технології складання також є новинки у сімействі Volica 2.0: швидкий роз’єм „PLUG & PLAY” або 20-метровий роликовий абажур, який просто натискається на вже встановлену лінію арматури, не тільки покращує естетичну цінність системи , але також робить установку швидкою та простішою у монтажу.

Лінійні та системні світильники

$600.00

Лінійні та системні світильники – спеціально розроблені оптичні системи забезпечують чудову ефективність та підтримують правильний рівень освітленості, гарантують рівномірність світла та зменшують дратівливий ефект відблисків, саме тому сімейство ідеально використовується в офісних умовах, де дотримання чинних стандартів є вирішальним.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися