Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

Працюючи на професійних промислових організаціях необхідно постійно підтримувати точність і якість виробництва незалежно від часу доби, чого не можна забезпечити без загального освітлення приміщень і зовнішніх майданчиків. Високоякісні світлодіодні світильники LUG забезпечать необхідне освітлення на величезні площі, будь-які ангари, заводи, склади не залишивши темних закутків. Крім того ці світильники яскравий приклад поєднання енергоефективності з економією бюджетних коштів.

ATLANTYK STRONG LED – герметичний світлодіодний світильник з підвищеною стійкістю до дії хімічних речовин, призначений для використання в умовах специфічної навколишнього середовища. Має у наявності аварійний модуль та детектор руху радарного типу, сутінковий датчик. Висока ефективність до 126 лм/Вт.

ATLANTYK CHEMICAL LED – промисловий світильник для спеціального застосування. Має стійкість до обраних хімічних чинників та високу ефективність до 160 лм/Вт.

ATLANTYK 2.0 ECO LED – герметичний світлодіодний світильник, водонепроникний, призначений для монтажу всередині промислових або архітектурних об’єктів. Має у наявності аварійний модуль та детектор руху радарного типу, сутінковий датчик та пасивну систему охолодження. Висока ефективність до 144 лм/Вт.

ATLANTYK 2.0 BASIC LED – Герметичний світлодіодний світильник, водонепроникний, призначений для монтажу всередині промислових або архітектурних об’єктів. Має у наявності аварійний модуль та детектор руху радарного типу, сутінковий датчик. Висока ефективність до 181 лм/Вт.

ATLANTYK 2.0 OPTI LED – герметичний світлодіодний світильник, водонепроникний, призначений для монтажу всередині промислових або архітектурних об’єктів. Має у наявності аварійний модуль та детектор руху радарного типу, сутінковий датчик та пасивну систему охолодження. Висока ефективність до 138 лм/Вт.

ATLANTYK 2.0 LOFT LED – сучасний декоративний світильник, призначений для монтажу всередині офісів, квартир і лофт, для світлодіодних джерел світла. Висока ефективність до 156 лм/Вт.

Світильники мають наступні основні параметри:
Потужність світильника: 14 – 54 Вт;
Світловий потік: 2100 – 7450 лм;
Ефективність драйвера: > 88%;
Діапазон робочих температур: -25⁰С… +35⁰С;
Індекс кольоропередачі: > 80%;

Підвісний світильник на тросу із застосуванням високоякісних модулей LED. Має надійну конструкцію та за герметичністю ступінь захисту IP66. Крім того, світильник ударостійкий та включає пасивну систему охолодження.

Застосовується для освітлення вулиць, доріг, заводів, спортивних комплексів.

Промисловий світильник, призначений для освітлення об’єктів великої площі. Він призначений для використання в додатках, що вимагають одинарного підвісного кріплення. Світильник за герметичністю має ступінь захисту ІР65 та систему охолодження.

Застосовується для освітлення складських приміщеннях, логістичних центрів, промислових об’єктів та на виробництві.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, RedХАРАКТЕРИСТИКИ


Строк служби

не менше 100 000 годин

Стандарти

європейська відповідність СЕ, ENEC, ENEC +30, Євразійська відповідність EAC, відповідність до стандартів України

Торгова марка

LUG Light Factory (Польща)

Використання

складські приміщення, промислові об'єкти, виробничі приміщення

Корпус

літій під тиском, алюміній

Джерело світла

світлодіоди LED

Монтаж

підвісний

Напруга живлення

220-240В, 50/60Гц

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
Политика конфиденциальности