Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

Модульні світильники LUGCLASSIC

  1. Модульні світильники LUGCLASSIC є сучасною та адаптованою версією до модульних стель, має стандартну конструкцію та розміри. Зібрати конструкцію в модульній стелі дуже просто, і для роботи не потрібні зайві інструменти – необхідно підключити світильник до силового кабелю, а потім вставити його в порожній модуль, притуливши до решітки;
  2. Модульний світильник LUGCLASSIC LB LED. Великою перевагою світильника є освітлення всією поверхнею та низький коефіцієнт UGR, який нижче 19. У наявності регулювання яскравістю світла та робота за протоколами ED та DALI Світильник доступний у двох розмірах: 600×600 мм та 625х625 мм. Ефективність до 122 лм/Вт;
  3. Модульний світильник LUGCLASSIC ECO LB LED: сучасний вбудований світильник для модульних підвісних стель із світлодіодним джерелом світла. Ефективність до 124 лм/Вт;
  4. Модульний світильник LUGCLASSIC SLIM LB: світильник, розроблений таким чином, що можна легко встановити в підвісну стелю або, завдяки спеціальному каркасу, перетворити у поверхневий варіант. Світильник доступний у двох розмірах: класичний 600×600 мм та подовжений 1200×300 мм. Ефективність до 114 лм/Вт.

Особлвості світильників

Надаємо всю необхідну фурнітуру, яка призначена для монтажу в гіпсові або картонній стелі із застосуванням спеціальних аксесуарів.
Світильники відповідають усім нормативним стандартам освітлення офісних приміщень, забезпечуючи комфортну роботу робочого місця. Великою перевагою світильників є низький коефіцієнт UGR, який нижче 19. Тому лінійка світильників ідеально підходить для інтер’єрів, офісів та шкіл, конференц-залів або великих приміщень, де є робочі місця. Скрізь, де важливо рівномірне освітлення та низький рівень UGR.

Растрові світильники

Сучасна конструкція, універсальна, як для офіс-приміщень, так й для житлових будинків, мають швидкий та зручний монтаж. Наявність дімування – управління яскравістю освітлення.

  • Растровий світильник OFFICE LB LED 600X600: світильник доступний у двох розмірах: 600×600 мм та 625х625 мм. Великою перевагою світильника є низький коефіцієнт UGR, який нижче 17. Цей світильник монтується двома методами на поверхню (N/T) та вбудовуваний у поверхню (P/T). Має високу ефективність до 114 лм/Вт;
  • Растровий світильник OFFICE FLOW LED: розмір світильника 1168х142 мм. Має рівномірний розподіл світла. Має високу ефективність до 105 лм/Вт.

Світлодіодний плафон CALLA LB LED та PLAO LB LED

Сучасні світлодіодні плафони зі ступенем захисту IP65:

  1. Світлодіодний плафон CALLA LB LED: має високу ефективність до 95 лм / Вт. Працює 3 години в аварійному режимі;
  2. Світлодіодний плафон PLAO LB LED: має високу ефективність до 105 лм / Вт. Містить ідеальне поєднання естетики та ергономіки, із універсальним дизайном, що буде добре гармоніювати у залах, сходових майданчиках, коридорах, будь-інде.

 

Світильники для офісного освітлення

$600.00

Надаємо широкий спектр пропозицій,  починаючи від модульних світильників, призначених для робочих офісних приміщень та закінчуючи декоративними світильниками вишуканого дизайну, які підкреслять престижність та особливість офіційних приміщень, таких як конференц-зал.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися