Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

 Оцинковані опори освітлення в Україні під замовлення

Оцинковані опори освітлення в Україні під замовлення

Якісне освітлення доріг – це безпека Вашого життя. В Україні багато місць, які потребують якісного освітлення. Компанія МІКО має величезний асортимент металевих оцинкованих опор освітлення, які відповідають високому стандарту якості та безпечні для навколишнього середовища.

Опори – це головний елемент повітряних ліній електропередач, призначені для підтримки проводів, арматури для кріплення та ізоляторів. Металеві оцинковані опори освітлення такі як :

  • Опори металеві (на російській мові – стальные оцинкованные опоры освещения);
  • опори освітлення оцинковані;
  • опори ліній електропередач – все частіше використовуються в проєктуванні та будівництві якісного освітлення.

Важливим показником якості металевих оцинкованих опор є термін їх служби, який сягає від 25 до 30 років, завдяки покриттю метала методом гарячого цинкування з товщиною до 100 мкм. Всі опори освітлення оцинковані мають європейський сертифікат якості та гарантійний термін служби. Компанія МІКО постійно працює та застосовує новітні технології для оновлення асортименту товарів – моделей опор, які популярні сьогодні на ринку.

Металеві оцинковані опори освітлення нашої компанії мають багато переваг:

  • Легкість;
  • Довговічність;
  • Безпечність;
  • Надійність;
  • Сучасний дизайн;
  • Доступна ціна.

Зовнішнє освітлення доріг та вулиць – це перш за все комфорт та безпека громадян. Саме зовнішнє освітлення забезпечує в темний час доби безпечність для всіх учасників дорожнього руху. Якісне освітлення зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод.

Новітні технології, сучасне обладнання, кваліфіковані фахівці дають нам змогу поставляти металеві оцинковані опори освітлення грановані, круглі опори освітлення високої якості в бажаній для клієнта кількості та в найшвидші терміни, в будь-яке містечко України з монтажем «під ключ».

Компанія МІКО має величезний досвід та велику кількість реалізованих об’єктів з якісного зовнішнього освітлення на території України від Харкова, до Києва, від Волині, до Житомира. В більшій кількості це об’єкти скупчення людей та об’єкти міської інфраструктури (спортивні площадки, торгові центри, автомобільні парковки, дороги та об’єкти важкої енергетики та важкої промисловості (трансформаторні підстанції, лінії високих напруг та ін.).

Замовити металеві оцинковані опори освітлення по демократичним цінам, будь-якої висоти в компанії МІКО можете за телефонами, вказаними на сайті.

Будемо раді співпраці.

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися