Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

FIREFLY

Сучасний світлодіодний світильник типу downlight, для підвісних стель, з можливістю обертання та зміни кута нахилу оптики. Має високу ефективність до 100 лм/Вт.

INTO

Дизайнери світильників зосередилися на універсальному дизайні, завдяки якому форма настінних та підвісних світильників повторюється і ідеально підходить для створення різноманітних композицій, здатних прикрасити будь-який інтер’єр. Світильники відрізняються діаметром і довжиною, що призвело до 9 різних форм світильників у версії з монтажем у стелю та у підвісній версії: від тонких, дуже довгих світильників з розмірами 55×800 мм, до традиційних форм – 160×200 мм.
Для підвищення привабливості та можливостей застосування було запропоновано 2 кольори корпусу: білий та чорний, а кільце навколо рефлектору доступне у 4 кольорах: білий, чорний, срібний та золотий. Перевагою сімейства INTO є також різноманітність кутів розподілу світла – від вузьких 15 ° до 63 °. Це в поєднанні з безліччю форм і кольорів дозволяє створити декоративне, атмосферне освітлення готелю, а також професійне та широке освітлення торгових або офісних приміщень.
INTO – це не тільки сучасний дизайн, але і відмінні параметри освітлення та висока якість. Швидкий монтаж вбудованих світильників без інструментів економить час, тоді як використання підвищеної герметичності IP у деяких версіях дозволяє встановлювати світильники також у більш складних умовах.

LUGSTAR

Декоративний світлодіодний світильник типу downlight для підвісних стель, зі ступенем захисту IP20 та IP44. Мають високу ефективність до 125 лм/Вт.
• Пасивна система охолодження
• Сучасна конструкція, універсальна, як для офіс-приміщень, так й для житлових будинків
• Швидкий та зручний монтаж
• Наявність дімування – управління яскравістю освітлення.
Цей світильник має особливу властивість – від змінення кольору світильника змінюється світловий потік.

SPARK 2.0 LED

Сучасний світлодіодний світильник типу downlight для підвісних стель, з можливістю обертання та зміни кута нахилу оптики.
• Безпечне живлення з низькою напругою (SELV);
• Універсальний дизайн;
• Швидкий та зручний монтаж.

Світильники DOWNLIGHT

$600.00

Сімейство світильників DOWNLIGHT було створено з урахуванням інтер’єрів на основі сучасної простоти. Широке застосування світильників DOWNLIGHT надає широкий асортимент із різноманітними розмірами від мінімалістичних круглих та квадратних світильників та різноманітними способами монтажу: безпосереднє кріплення до стелі та трубчасті підвісні світильники.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися