Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

 Щогла освітлення з мобільною короною

Щогла освітлення з мобільною короною

Потужна і дуже необхідна щогла освітлення з мобільною короною для розміщення прожекторів та освітлення території великої площі.

Де використовуються?
Вони використовуються для організації освітлення автодоріг, стоянок, аеродромів, портів та складів. Також ці конструкції встановлюються на промислових підприємствах, великих відкритих територіях та автомобільних розв’язках.

Основними перевагами мобільної корони є:

  • Обслуговування світильників проводиться швидко та без спеціальної техніки;
  • Мобільна корона має електричний привід, що дозволяє опустити конструкцію із прожекторами до 2 метрів над рівнем землі.

Із чого складається корона щогли?
Корона щогли освітлення складається з оголовка та пересувної рами, яка призначена для розміщення світлотехнічного обладнання (прожекторів). За допомогою спеціального механізму в нижній частині щогли раму легко можна опустити на зручну для обслуговування висоту.

Замовлення щогли освітлення з мобільною короною в Україні.
Щогли освітлення прораховуються індивідуально, виходячи із технічного завдання, сфери використання, навантаження, побажань Клієнта та інших факторів. Можливе виконання щогл освітлення будь-яких висот та типів.
Детальна інформація із спеціалістом за вказаними контактами у нашому профілі.

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися