Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

Ми раді представити групу ламп, які суттєво підвищують рівень безпеки не лише в галузі охорони здоров’я, а й у навчальних, комерційних та державних закладах. Сімейство УФ-світильники створені для стерилізації приміщень. Нові лампи широко використовуються у громадському транспорті, сферах послуг та на різних підприємствах.

Двофункціональним УФ-лампа PURELIGHT LUG HYBRID – це рішення, призначене для стерилізації приміщень і поверхонь. Спеціалізований бактеріо-і вірусологічний світильник з джерелом світла Т8 був розроблений для поверхневого або настільного монтажу у мобільному виконанні. Він випускає ультрафіолетове випромінювання C з довжиною хвилі 253,7 нм. Світильник у режимі FLOW завдяки безпечному екрануванню випромінюваного УФ-променями З світла забезпечує можливість використання світильника в присутності людей в приміщенні. Додатково оснащений зовнішнім радіатором, що дозволяє виконувати додаткову функцію DIRECT, тобто дезактивацію поверхні після виходу з стерилізованого приміщення людьми і тваринами.

• Рекомендована висота установки світильника від 2,1 м до 2,5 м.
• Ефективність світильника: 40 м3 / год.
• Без озону (Ozone Free); 1-функціональний (2-канальний) пульт дистанційного керування зовнішнім опалювальним приладом,
• 2-функціональний (4-канальний) пульт дистанційного керування для додаткового незалежного управління проточною камерою;
• пристрій також поставляється з датчиком руху зі зворотним логікою, що гарантує, що люди і домашні тварини не піддадуться впливу ультрафіолетового випромінювання, що випускається зовнішнім радіатором – при виявленні руху радіатор автоматично відключається.

Біоцидні властивості ультрафіолетового випромінювання спричиняють безповоротну дезактивацію шкідливих мікроорганізмів!
Нейтралізація 99,9%:
‣ бактерії;
‣ віруси;
‣ цвіль;
‣ грибок;
‣ інші мікроорганізми.

Світильники лінійки PURELIGHT LUG DIRECT OPTI оснащені відбиваючими поверхнями з полірованого сталевого листа. Застосування асиметричного варіанту відбивача дозволяє краще направляти випромінювання ультрафіолетових променей у приміщені для дезінфекції.
Високоякісна дезінфекція повітря та поверхні у поєднанні з оптичними розчинами для прямого випромінювання УФ-С. Стерилізуйте кімнати відповідно до ваших потреб.
Лампи доступні з одним або двома джерелами світла.

Ефективне та швидке знезараження поверхні.
Експлуатація пристрою лише в порожніх приміщеннях.
Ультрафіолетове випромінювання ультрафіолетового випромінювання повітря та поверхні у просторі (стіни, рада поверхні, предмети тощо). Також є можливість використання різних кутів у формі відбитого повітря.

 

УФ-лампа PURELIGHT LUG FLOW – призначена для стерилізації приміщень і поверхонь. Спеціалізований бактерії-і вірусологічний світильник з джерелом світла Т8 був розроблений для поверхневого або настільного монтажу у мобільному виконанні. Він випускає ультрафіолетове випромінювання C з довжиною хвилі 253,7 нм. Світильник має режим FLOW, в якому завдяки безпечному екрануванню випромінюваного УФ забезпечує можливість використання світильника в присутності людей у приміщенні. Додатково оснащений зовнішнім радіатором, що дозволяє виконувати додаткову функцію DIRECT, тобто дезактивацію поверхні після виходу з стерилізованого приміщення людьми і тваринами.
• Рекомендована висота установки світильника від 2,1 м до 2,5 м.
• Ефективність світильника: 40 м3 / год.
• Без озону (Ozone Free).
• Дистанційне керування.
Застосування: лікарні, лабораторії, поліклініки, аптека, фармацевтична та косметична промисловість, готелі, школи, дитячі садки, розплідники, сервісні підприємства, виробничі потужності, транспортні засоби.

 

Ультрафіолетове випромінювання належить до випромінювання електромагнітних хвиль, таких як рентген, радіохвилі або світло. Ультрафіолетова технологія застосовується для обробки води та очищення повітря протягом 20 років.

Ультрафіолетове випромінювання з метою захисту. Фотони UV-C проникають в клітини і пошкоджують нуклеїнову кислоту, руйнуючи ДНК мікроорганізмів та РНК-вірусів, таких як Covid-19.

Результат: мікроорганізми стають нездатними до розмноження або мікробіологічно неактивними. Випромінювання спотворює структуру їх генетичного матеріалу і перешкоджає розмноженню вірусних частинок.

Ультрафіолетове випромінювання знезаражує повітря та поверхні в приміщенні (стіни, робочі поверхні, предмети тощо). Він також здатний досягати різних кутів у вигляді відбитих променів.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, RedХАРАКТЕРИСТИКИ


Строк служби

не менше 100 000 годин

Стандарти

європейська відповідність СЕ, ENEC, ENEC +30, Євразійська відповідність EAC, відповідність до стандартів України

Торгова марка

LUG Light Factory (Польща)

Використання

медичні установи

Корпус

алюміній

Джерело світла

світлодіоди LED

Монтаж

підвісний, на поверхні, у стелю

Напруга живлення

220-240В, 50/60Гц

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
Политика конфиденциальности