Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

Двофункціональним УФ-лампа PURELIGHT LUG HYBRID

Двофункціональним УФ-лампа PURELIGHT LUG HYBRID – це рішення, призначене для стерилізації приміщень і поверхонь. Спеціалізований бактеріо-і вірусологічний світильник з джерелом світла Т8 був розроблений для поверхневого або настільного монтажу у мобільному виконанні. Він випускає ультрафіолетове випромінювання C з довжиною хвилі 253,7 нм. Світильник у режимі FLOW завдяки безпечному екрануванню випромінюваного УФ-променями З світла забезпечує можливість використання світильника в присутності людей в приміщенні. Додатково оснащений зовнішнім радіатором, що дозволяє виконувати додаткову функцію DIRECT, тобто дезактивацію поверхні після виходу з стерилізованого приміщення людьми і тваринами.

• Рекомендована висота установки світильника від 2,1 м до 2,5 м.
• Ефективність світильника: 40 м3 / год.
• Без озону (Ozone Free); 1-функціональний (2-канальний) пульт дистанційного керування зовнішнім опалювальним приладом,
• 2-функціональний (4-канальний) пульт дистанційного керування для додаткового незалежного управління проточною камерою;
• пристрій також поставляється з датчиком руху зі зворотним логікою, що гарантує, що люди і домашні тварини не піддадуться впливу ультрафіолетового випромінювання, що випускається зовнішнім радіатором – при виявленні руху радіатор автоматично відключається.

Дезактивація шкідливих мікроорганізмів

Біоцидні властивості ультрафіолетового випромінювання спричиняють безповоротну дезактивацію шкідливих мікроорганізмів!
Нейтралізація 99,9%:
‣ бактерії;
‣ віруси;
‣ цвіль;
‣ грибок;
‣ інші мікроорганізми.

УФ-лампа PURELIGHT LUG DIRECT OPTI

Світильники лінійки PURELIGHT LUG DIRECT OPTI оснащені відбиваючими поверхнями з полірованого сталевого листа. Застосування асиметричного варіанту відбивача дозволяє краще направляти випромінювання ультрафіолетових променей у приміщені для дезінфекції.
Високоякісна дезінфекція повітря та поверхні у поєднанні з оптичними розчинами для прямого випромінювання УФ-С. Стерилізуйте кімнати відповідно до ваших потреб.
Лампи доступні з одним або двома джерелами світла.

УФ-лампа PURELIGHT LUG DIRECT

Ефективне та швидке знезараження поверхні.
Експлуатація пристрою лише в порожніх приміщеннях.
Ультрафіолетове випромінювання ультрафіолетового випромінювання повітря та поверхні у просторі (стіни, рада поверхні, предмети тощо). Також є можливість використання різних кутів у формі відбитого повітря.

 

УФ-лампа PURELIGHT LUG FLOW

УФ-лампа PURELIGHT LUG FLOW – призначена для стерилізації приміщень і поверхонь. Спеціалізований бактерії-і вірусологічний світильник з джерелом світла Т8 був розроблений для поверхневого або настільного монтажу у мобільному виконанні. Він випускає ультрафіолетове випромінювання C з довжиною хвилі 253,7 нм. Світильник має режим FLOW, в якому завдяки безпечному екрануванню випромінюваного УФ забезпечує можливість використання світильника в присутності людей у приміщенні. Додатково оснащений зовнішнім радіатором, що дозволяє виконувати додаткову функцію DIRECT, тобто дезактивацію поверхні після виходу з стерилізованого приміщення людьми і тваринами.
• Рекомендована висота установки світильника від 2,1 м до 2,5 м.
• Ефективність світильника: 40 м3 / год.
• Без озону (Ozone Free).
• Дистанційне керування.
Застосування: лікарні, лабораторії, поліклініки, аптека, фармацевтична та косметична промисловість, готелі, школи, дитячі садки, розплідники, сервісні підприємства, виробничі потужності, транспортні засоби.

 

Що таке УФ-випромінювання

Ультрафіолетове випромінювання належить до випромінювання електромагнітних хвиль, таких як рентген, радіохвилі або світло. Ультрафіолетова технологія застосовується для обробки води та очищення повітря протягом 20 років.

Ультрафіолетове випромінювання з метою захисту. Фотони UV-C проникають в клітини і пошкоджують нуклеїнову кислоту, руйнуючи ДНК мікроорганізмів та РНК-вірусів, таких як Covid-19.

Результат: мікроорганізми стають нездатними до розмноження або мікробіологічно неактивними. Випромінювання спотворює структуру їх генетичного матеріалу і перешкоджає розмноженню вірусних частинок.

Ультрафіолетове випромінювання знезаражує повітря та поверхні в приміщенні (стіни, робочі поверхні, предмети тощо). Він також здатний досягати різних кутів у вигляді відбитих променів.

Світильники для медичних установ

$600.00

Ми раді представити групу ламп, які суттєво підвищують рівень безпеки не лише в галузі охорони здоров’я, а й у навчальних, комерційних та державних закладах. Сімейство УФ-світильники створені для стерилізації приміщень. Нові лампи широко використовуються у громадському транспорті, сферах послуг та на різних підприємствах.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися