Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

Інтер’єрний прожектор CALIBRO LED

Ідеальний світильник для освітлення оптової та дрібної торгівлі завдяки точному налаштуванні та регулюванні напрямку розсіювання світла. Кріплення здійснюється на 3-фазному шинопроводі. Має ефективність 125 лм/Вт та керується за протоколами DALI або ED

Інтер’єрний прожектор TINO LED

Ідеальні для освітлення оптової та дрібної торгівлі завдяки точному налаштуванні та регулюванні напрямку розсіювання світла. Кріплення здійснюється на 3-фазному шинопроводі. Має ефективність 100 лм/Вт та керується за протоколами DALI або ED. Має пасивну систему охолодження та різні кути освітлення (14°, 19°, 23°, 30°, 33°, 35°, 40°).

Особливості світильників

Трекові системи – сучасні та ефективні світильники, які знижують експлуатаційні витрати.

Правильна діагностика специфіки комерційних площ дозволяє підібрати індивідуальні системи освітлення, які будуть правильно відображати товари виставлені на полицях та вітринах.

Ваші Клієнти повинні мати можливість легко знайти шлях до бажаних продуктів. Вони також повинні почуватись комфортно під час переміщення по магазину, щоб переглянути ваші пропозиції, повинні легко впізнавати бренд магазину і бути здатні знаходити те, що їх зацікавить.
Освітлення може надати кожному відділу магазину свій власний характер, що забезпечує функціональність товару, одночасно підтримуючи узгодженість з ідентичністю бренду. Ці завдання здійснює акцентативне, загальне та декоративне освітлення.

Світильники забезпечують широкий спектр можливостей та відповідають усім вимогам ритейл-площадок, таких як:

  • Широкоформатні магазини: супермаркети, торгові центри та дисконтні магазини;
  • Малоформатні магазини: бутики, окремі торгові точки, крамниці;
  • Освітленість загальної площі та проходи в торгових центрах.

Підсвічування вітрин магазину заінтригує потенційних Клієнтів, вдало виділить ваші вітрини магазину серед сотень інших.

Трекові системи

$600.00

Світло також є основним і найважливішим способом підкреслити переваги товарів, що продаються. Асортимент продукції включає світильники для загального освітлення крамниць та, більш того, освітлення підкреслює вибрані групи товарів, композиції продуктів або вітрини.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися