Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

ARCHILINE LED

Сучасний архітектурний світлодіодний світильник для монтажу в стелі і в стіні. Має підвищену стійкість до погодних умов. Має ступінь захисту ІР67.

Призначений для підсвічування залізничних станції, фасадів будівель, торгових центрі, коридорів.

CARO LED

Декоративний світлодіодний світильник для фасадного освітлення, оснащений високоякісними модулями LED.
Монтується безпосередньо на стіні та має одно- або двонаправлене світіння.

Застосовується для підсвічування фасадів, торгових центрів, аудиторій, приймальних та музеїв.

ICE CUBE LED

Декоративний світлодіодний світильник для фасадного освітлення, виконаний в невеликих габаритах, оснащений високоякісними модулями LED. Монтується безпосередньо на стіні та має одно- або двонаправлене світіння.

Ідеально підходить для підсвічування фасадів, торгових центрів, аудиторій, приймальних та музеїв.

MODENA LED

Декоративне світлодіодне архітектурне бра призначене для застосування як усередині приміщень, так і зовні. Має 5 варіантів кольорів освітлення. Ступінь захисту ІР66. Наявна можливість використання одного або декількох джерел живлення у світильнику.

Ідеально підходить для освітлення фасадів, готелів, торгових центрів, музеїв, ресторанів, метро, автосалонів.

ROTUNDA LED

Декоративний світлодіодний світильник для фасадного освітлення, оснащений високоякісними модулями LED. Монтується безпосередньо на стіні із можливістю направлення напрямку світла вгору або внизу, що реалізує світильник ROTUNDA 1 LED та одночасно світіння вгору та вниз, що включає світильник ROTUNDA 2 LED. Має ступінь захисту IP65.

Використовується для підсвічування фасадів, торгових центрів, музеїв, ресторанів, метро, автосалонів.

RUNA LED

Декоративний архітектурний світлодіодний світильник, що вбудовується в підлогу, оснащений високоякісними модулями LED. Має ступінь захисту IP67 та підвищену стійкість до погодних умов.

Застосовуються для освітлення або підсвічування проходів / коридорів, торгових центрів, стоянок, залізничних станцій, готелей.

Фасадне освітлення

$600.00

Світло відіграє важливу роль у кожному архітектурному проекті.
Світло створює атмосферу, підкреслює форму, виявляє фактуру та колір, виводить візерунок та естетичні аспекти архітектури. Світло допомагає використовувати будівлю, але також виявляє її архітектурну красу і стає невід’ємною частиною архітектури.

Пристосування освітлення до конкретного об’єкта є складним завданням, яке вимагає врахування ряд аспектів, від функціоналу споруди до архітектурного бачення, енергоефективності та бюджетних припущень.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися