Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

ARTERA LED

Інноваційний світлодіодний світильник для будь-якого міського простору. Має безліч типів варіацій установок, безкомпромісні параметри освітлення, запатентований дизайн, що гармонує з різноманітними міськими мережами. Має ступінь герметичності IP66.

Застосовується для освітлення алей, тротуарів, парків, житлових кварталів, громадських місць, залізничних станцій, фасадів, прогулянкових зон, доріг, муніципальних, міських доріг та в межах житлових районів доріг, стоянок, ігрових майданчиків.

CRUISER 2 LED

Підвісний світильник на тросу із застосуванням високоякісних модулей LED. Має надійну конструкцію та за герметичністю ступінь захисту IP66. Крім того, світильник ударостійкий та включає пасивну систему охолодження.

Застосовується для освітлення вулиць, доріг, заводів, спортивних комплексів.

TRAFFIK LED

Світильник поєднує у собі сучасну обтічну форму, надійність та можливість контролю освітленості. Має ступінь герметичності ІР66. Кут нахилу світильника регулюється із кроком 5⁰ від -10⁰ до +90⁰.

Ідеально підходять для освітлення муніципальних та швидкісних доріг, міських доріг та в межах житлових районів, освітлення територій, прогулянкових алей та зон відпочинку, стоянків.

Сімейство світильників URBINO LED

Сімейство світильників URBINO складається із світильників URBINІ, URBINO та URBANO, які відрізняються не тільки своїми габаритами та загальними характеристиками, але й оптикою. Кожен із світильників виконаний у сучасному дизайні із ступенем захисту ІР66. Є можливість регулювати кут нахилу світильника від -15⁰ до +15⁰. Також можливо встановити додатковий захисний шар від корозії, сутінковий датчик, ножовий роз’єм, захист від перенапруги 10кВ, термозахист та NTC.

Використовується для освітлення магістралей, муніципальних, міських та велосипедних доріг, доріг у житлових районах, алей, громадських місць, стоянків.

Інфранструктурне освітлення

$600.00

Інфраструктурні світильники мають у асортименті багато різних оптичних систем. Це дозволяє адаптувати вибір освітлення до технічного завдання проекту та вимог Замовника, використовуючи належний розподіл світла та світловий потік. Інженери заводів-виробників врахували низку факторів, розробляючи повністю безпечне та ергономічне інфраструктурне освітлення

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися