Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Зв'язатися з нами
Зв'язатися з нами

+38 (044) 228-01-08

МАТЕРIАЛИ

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦiКАВО

ARTERA LED

Інноваційний світлодіодний світильник для будь-якого міського простору. Має безліч типів варіацій установок, безкомпромісні параметри освітлення, запатентований дизайн, що гармонує з різноманітними міськими мережами. Має ступінь герметичності IP66.

TRAFFIK LED

Світильник поєднує у собі сучасну обтичну форму, надійність та можливість контролю освітленості. Має ступінь герметичності ІР66. Кут нахилу світильника регулюється із кроком 5⁰ від -10⁰ до +90⁰.

URBINO LED

Cвітильник виконаний у сучасному дизайні із ступенем захисту ІР66. Є можливість регулювати кут нахилу світильника від -15⁰ до +15⁰. Також можливо встановити додатковий захисний шар від корозії, сутінковий датчик, ножовий роз’єм, захист від перенапруги 10кВ, термозахист та NTC.

Освітлення пішохідних переходів

$600.00

Особливу увагу слід приділити освітленню пішохідних переходів, адже від цієї проїзної ділянки залежить безпека усіх учасників дорожнього руху. Оптика світильників LUG налаштована таким чином, що дозволяє яскраво освітити всі елементи на пішохідному переході та безпосередньо учасників дорожнього руху. Крім того пропонуємо спеціалізовані опори «Автономні освітлювальні комплекси», які розроблені для освітлення пішохідних переходів на НЕелектрофікованих ділянках автодоріг, об’єктах і територіях, де відсутнє постійне електропостачання.

Артикул: 50-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Категорія:

Додаткова інформація

Color

Black, Green, Red

Ой, у нас тут куки! Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися